Dr n. med Karolina Chmaj-Wierzchowska – Opinie

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W 1000000000..000%%%% REWELACYJNA p.Doktor, chodzę do niej od połowy ciąży, zrobiła mi wszystkie badania łącznie takie które są mało potrzebne(tzn, takie jakich nie zrobił mi poprzedni lekarz bo uważał że nie ma sensu, dzięki temu miałąm bardzo dobrą opiekę ze strony Pani Doktor). Jest delikatna miłą, zawsze pyta co się dzieje, odpowie na każde pytanie, a co najlepsze idąc na urlop zawsze jak coś się dzieje z pacjentką chce mieć kontakt telefoniczny, który lekarz by poświecał swój urlop??

pacjentka2

 

Najlepsza lekarka ginekolog pod słońcem! Pani doktor prezentuje pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie jest miła i sympatyczna. Bardzo dobrze się u niej zawsze czuje. Ogólnie bardzo polecam dr Karolinę każdej kobiecie.

Sławka

 

Wspaniała kobieta i doskonały lekarz. Prowadziła moją ciążę od samego początku do porodu przyjęła na świat moją córeczkę. Jestem jej bardzo wdzięczna za fachową opiekę, niezwykłe podejscie, za to że nigdy nie bagatelizowała mich obaw i odczuć, za poczucie bezpieczeństwa które mi dała. Dzięki jej opiece ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko!!!!

Wanda

 

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Polecam Panią Dr. , bardzo sympatyczna, po 2 minutach od razu się rozluzniłam, osoba bardzo kompetentna, dba o komfort pacjentki, wszystko wyjaśni i pomoże 🙂 Polecam wszystkim 🙂 !

Marta

 

Doktor Chmaj-Wierzchowska to naprawdę świetna pani ginekolog – zawsze ma czas na to, żeby wysłuchać z czym się do niej przyszło i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jestem panikarą i czasami ze zwłykłych rzeczy robię problemy, a pani doktor potrafi uspokoić i wszystko wytłumaczyć bez tego zawiłego medycznego języka 🙂

Laylla

 

TO NAJLEPSZY LEKARZ, PRAWDZIWA LEKARKA Z POWOLANIA NAJLEPSZA W SWOJEJ BRANŻY. GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM PANIA DOKTOR KAROLINĘ CHMAJ-WIERZCHOWSKĄ!

Celina Wit

 

Jestem pod opieką Pani Doktor już od kilku lat – jestem bardzo zadowolona i polecam; dla mnie pełen profesjonalizm (wiedza, spokój, kontakt)! tego wymagam od specjalisty, zawsze z uwagą wysłucha i spokojnie, rzeczowo, udziela odpowiedzi na moje pytania; przeprowadzane badania rozwiewają wszelkie moje wątpliwości dotyczące stanu zdrowie; zarówno w gabinecie jak i podczas pobytu w szpitalu czuję się bardzo bezpiecznie (pod kontrolą specjalisty, pod opieką człowieka!); wiem, że trafiłam w dobre ręce!

Ela B

 

Witam Pani Doktor jest wspaniała, kompetentna, cierpliwa,ciepła, rzeczowa POLECAM! POLECAM! POLECAM! HANIA ŚREM

Hania

 

Pani Karolina to wspaniała osoba i dobry specjalista, nie boi się konfrontacji swoich diagnoz z innymi lekarzami. Prowadzi naszą drugą ciążę! Polecamy z całego serca… Agnieszka, Bartosz, Iga i dzidzia w brzuszku.

Bartosz

 

Z czystym sumieniem polecam panią doktor. Dzieki niej mam zdrowego synka pomimo moich problemów z infekcjami i bakteriami. Kidy trzeba to wysyla na Polną na kontrole i zawsze sie zainteresuje stanem zdrowia pacjentki. Gorąco polecam.

Gosc

 

Najlepszy lekarz do jakiego chodziłam , Pani doktor jest rzeczowa a nie kumpela która powie za każdym razem że będzie dobrze… Jeśli coś jest nie tak to to mówi , nie lubi kiedy jej się zadaję głupie i banalne pytania . Kiedy jest skupiona na pisaniu to lepiej jej o nic nie pytać poczekać minutkę i można wtedy dowiedzieć się wszystkiego , bez problemu kieruje na badania jesli jest taka potrzeba . Kiedy poroniłam pierwsza ciążę została dłużej w pracy i podjęła się przejęcia łyżeczkowania . Pocieszała i powiedziała że następnym razem będziemy walczyć jeszcze bardziej . Teraz jestem w 18 tc , pod wspaniałą opieką Pani Karoliny 🙂

Zyga

 

Pani Doktor jest wspaniała, przeprowadziła mi szybko i profesjonalnie łyżeczkowanie po poronieniu w niedzielę po południu, zadbała o moje samopoczucie i mimo, że można z tym było poczekać do poniedziałku, nie dała mi dalej cierpieć. Szczerze polecam, taką opinię wydał także mój partner, lekarz. Bardzo dziękuję za wszystko, Pani Doktor!

Barbara O.

 

Ambitna, kompetentna przemiła lekarka z powołaniem!W przeciwieństwie do większości lekarzy wykonuje swój zawód z pasją i oddaniem,a nie nastawieniem na profity…SZCZERZE POLECAM!!!

Agata P.

 

Wspaniała Pani doktor!!!Prowadziła moją ciążę 2lata temu i już nie mogę doczekać się następnego dziecka! Kompetentna, wyrozumiała,cierpliwa,dobra…mogłabym pisać i pisać!Liczy się z pacjentem i z jego portfelem a co najważniejsze otacza kobietę wspaniałą i fachową opieką!!! Szczerze polecam!!!

Paulina W.

 

Bardzo miła, symapatyczna, do mlodych dziewczyn podchodzi ze zrozumieniem, delikatnie, na spokojnie, nie umoralnia, jest szczera nie owija w „bawełnę” mówi o + i -, odpowie na wszystkie pytania. Gorąco polecam 🙂

Mycha

 

Kompetentna i sympatyczna osoba. Obecnie prowadzi moją pierszą ciążę. Pamięta swoich pacjentów i poświęca im tyle czasu ile potrzeba. Informuje o tańszych zamiennikach leków dostępnych w aptekach, czego nie robi większość lekarzy. Polecam!!!

Angeliquek